Хетчбек побудований на високопродуктивному Leon CUPRA TCR, але отримав в оснащення модернізований 2,0-літровий потужністю 325 к. с. та 420 Нм крутного моменту. Він працює в парі з семиступеневим «роботом», переднім приводом та електроннокерованим диференціалом. Розгін з місця до «сотні» займає всього за 5,6 секунди, а максимальна швидкість складає 250 км/годину.

Він отримав в оснащення модернізований 2,0-літровий потужністю 325 к. с. та 420 Нм крутного моменту. Він працює в парі з 7-ступ. «роботом», переднім приводом та електроннокерованим диференціалом. З місця до «сотні» займає за 5,6 секунди, а максимальна швидкість складає 250 км/ч.
Також Leon VZ TCR допрацювали шасі. Хетчбек отримав адаптивну підвіску з більш жорсткими пружинами та новими амортизаторами. Встановлена нова вихлопна система з чотирма мідними патрубками, особливі колісні диски, розроблені спеціально для цієї версії, і поліпшені гальма Akebono.

Спортивний характер лімітований версії підкреслюють масивний спойлер, агресивні сплітери, розширені бічні спідниці, дифузор на кормі, карбонові елементи і стильна графіка на боковинах. У салоні встановлені карбонові ковші. Тираж Leon CUPRA VZ TCR складе всього 499 екземплярів.
