Skip to content

Недавні записи

  • Порушення — як стиль життя?
  • Sharp показав своє перше серійне авто
  • Український мілтек-стартап OSIRIS AI залучив іноземні інвестиції
  • YASA встановила революційний рекорд потужності електродвигуна — 59 кВт/кг
  • Які авто в Україні купували у вересні

Most Used Categories

  • Новинки авто (6 017)
  • Історії (3 678)
  • Тюнинг і спорт (727)
  • Події (520)
  • Автовласнику (466)
  • Автозакон (369)
  • Автошоу (358)
  • Головне (322)
  • Тест-драйв (212)
  • Без рубрики (130)
Skip to content
autoUA.com

autoUA.com

Автомобільні новини

AutoNews
  • Головне
  • Автосалони
  • Автошоу
  • Новинки авто
  • Тест-драйв
  • Тюнінг і спорт
  • Події
  • Негаразди
  • Автозакон
  • Автовласнику
  • Дилери
  • Home
  • Без рубрики
  • Український мілтек-стартап OSIRIS AI залучив іноземні інвестиції

Український мілтек-стартап OSIRIS AI залучив іноземні інвестиції

autoUA03.11.2025

Український стартап OSIRIS AI, що розробляє операційну систему для безпілотників OSIRIS DroneOS, отримав інвестиції від іноземного інвестора. Суму угоди сторони не розголошують.

OSIRIS DroneOS — це модульна операційна система для UAV, створена для безпечної інтеграції різних апаратних платформ і роботи з AI-модулями та хмарними обчисленнями.

Система побудована на Embedded Linux, підтримує широкий спектр апаратних рішень (STM32, NVIDIA Jetson, Raspberry Pi CM4, Pixhawk, CubePilot тощо) і має контейнерну архітектуру Docker/OCI для AI-додатків.
Серед ключових можливостей — 256-бітне шифрування зв’язку, власний App Store, хмарна аналітика місій та сумісність із PX4 та MAVLink.

Компанія OsirisAI працює на перетині робототехніки, штучного інтелекту та систем оборони, створюючи технології, які дозволяють автономним системам діяти у складних умовах без прямої участі людини.

«Ми будуємо єдину екосистему для UAV та C-UAV, що об’єднує розробників AI рішень, виробників мікроелектроніки і користувачів у глобальну мережу співпраці — подібно до того, як Android свого часу об’єднав мобільний світ», — зазначив Роман Онищенко, CEO Ukraine OSIRIS AI.

Навігація записів

Previous: YASA встановила революційний рекорд потужності електродвигуна — 59 кВт/кг
Next: Sharp показав своє перше серійне авто

Мають відношення

Порушення — як стиль життя?

03.11.2025 autoUA

AI-консультантка від Vodafone вже в приймальній комісії Київського авіаційного інституту

13.08.2025 autoUA

Vodafone надає поліції доступ до власної платформи SMS-розсилок Telescope

23.07.202523.07.2025 autoUA

Реклама



   

   

Audi BMW Cadillac Chevrolet Citroen Ferrari Fiat Ford Honda Hyundai Jaguar KIA Lamborghini Lexus Mercedes Mercedes-Benz nissan opel Peugeot Porsche Renault Skoda Toyota Volkswagen Volvo Автоваз Автоспорт ВАЗ ГАИ Законы Киев Маzda Рейтинги Формула 1 Шпионские фото Электромобили авто автомобили авторынок бензин дороги дтп новинки тест драйв тюнинг

Реклама: info@advholding.com | Theme: BlockWP by Candid Themes.